SewerageMastak

Монтаж каналізаційних труб своїми руками - варіанти та способи

Зміст:

1. Конструкція каналізаційної системи
2. Підготовка та монтаж каналізаційних труб
3. Тонкощі встановлення пластикових труб своїми руками
4. Фітинги для каналізації
5. Збірка зовнішньої каналізації

На сьогодні ринок пропонує досить широкий асортимент труб для каналізації. Велика частина сучасних виробів виготовляється з пластику, і в цьому немає нічого дивного: цей матеріал володіє рядом позитивних якостей, який дозволяє використовувати їх в каналізаційних системах. Пластикові труби чудово витримують вплив агресивних середовищ, що дуже важливо при роботі з побутовими стоками.

монтаж каналізаційних труб своїми руками

Також такі труби мають невелику вагу, тому монтаж каналізаційних труб своїми руками стає цілком можливим, і спецтехніка не потрібно. До того ж, труби із пластику мають гладку внутрішню поверхню, що істотно знижує ризик їх засмічення і швидкого зносу, оскільки твердим речовинам набагато складніше затримуватись у них.

Важливим перевагам, яке підкреслює всі описані вище, є низька вартість пластикових труб, тому вони оптимально підходять для каналізаційної системи.

Незважаючи на всі переваги пластикових труб, їх установці все ж варто приділяти належну увагу, оскільки неправильний монтаж каналізаційних труб своїми руками може звести всі плюси такої каналізації на немає. Причина виникнення проблем може критися в різних аспектах: наприклад, якщо труби не були підготовлені до встановлення, або сам процес монтажу був неякісним.

У багатоквартирних будинках до цих нюансів можна ставитися дещо простіше, оскільки діаметр труб у них більше, що нівелює незначні помилки монтажу. У багатоквартирних будинках іноді виконується встановлення заглушки на каналізацію боржникам, за несплату послуг. З приватними будинками ситуація дещо важче: один неправильний вигин може призвести до регулярних засорениям в цьому місці, або навіть стати причиною повної паралізації каналізаційної системи. Про те, як правильно монтувати каналізаційні труби, і піде мова в цій статті.

Конструкція каналізаційної системи


Засмічення з'являються в системі каналізації дуже часто. Витоки цієї проблеми лежать не тільки в неправильній експлуатації конструкції, хоча таке явище теж є: нерідко каналізація сприймається мешканцями як ще одне місце, в яке можна скидати сміття.

установка каналізаційних труб своїми руками

Основна причина засмічення трубопроводів виникає через монтажних помилок. По-перше, нерідко для облаштування системи використовуються шорсткі труби, в яких засмічення виникають набагато частіше через нашарування відходів на поверхню. По-друге, проєкт каналізаційної системи найчастіше виконується неграмотно, а от монтаж каналізаційних труб у приватному будинку виконується вірно. У результаті виходить якісно зібрана непрацездатна система, в якій засмічення з'являється через великих кутів поворотів, вигинів або уступів.

Всі ці нюанси повинні враховуватися, коли планується встановлення каналізаційних труб у приватному будинку. Знову ж таки, свій вибір найкраще зупинити на пластикових деталях, оскільки їх обробка здійснюється дуже легко і без використання складних пристосувань. При необхідності можна навіть нарізати труби, що дозволить підігнати їх під належний розмір.

Труби ріжуться наступними методами:

 1. Для різання великого обсягу труб на вільному просторі найкраще використовувати відрізний верстат, в результаті використання якого краю труб виходять дуже чистими.
 2. Пластикові труби можна різати та спеціальної пилкою – результат виходить досить якісним. До того ж, такий спосіб є дуже зручним, що також позитивним чином позначається на роботі.
 3. В домашніх умовах різання труб виконується звичайною ножівкою по металу: через невеликих зубів кількість задирок буде мінімальним, але обрізати трубу рівно буде важко, тому їй може знадобитися додаткова обробка.

У будь-якому випадку, різання труб вимагає наявності вільного місця, і при його відсутності доводиться користуватися іншими методами. Наприклад, в обмеженому, замкнутому просторі обрізка труби виконується тонким тросом, на кінцях якого є ручки. Це пристосування простягається навколо труби, розташовується під прямим кутом до неї, після чого тросом пластик перетирається. Звичайно, розпиляти трубу перпендикулярно в такому випадку проблематично, але спробувати все ж варто, інакше монтаж вийде недостатньо якісним.

При нарізці труб завжди виникають задирки. Це нормальне явище, але тільки не при роботі каналізаційної системи: правильний монтаж каналізаційних труб не може виконуватися з задирками, і їх потрібно видаляти, щоб стирчать шматки пластику надалі не заважали стоків просуватися по трубі. До того ж, знаходяться зовні задирки не дадуть створити надійне і герметичне з'єднання.

Для видалення задирок використовується звичайний ніж: зовні вони просто соскабливаются, а на внутрішній поверхні необхідно виконувати цю роботу дуже прискіпливо, адже від якості очищення буде залежати функціональність каналізації.

Підготовка та монтаж каналізаційних труб


Етап підготовки включає в себе підгонку всіх деталей майбутньої каналізації по габаритах і з'єднанням. Також необхідно перевірити, наскільки точно вийде дотримуватися всі кути та нахили, зазначені в проєкті каналізаційної системи: цього вимагають правила монтажу каналізаційних труб.

збірка каналізаційних труб своїми руками

Монтаж труб каналізації своїми руками виконується за наступним алгоритмом:

 1. Насамперед необхідно зробити позначки, що вказують на розташування кожного елемента трубопроводу. Для цього потрібно маркер.
 2. Щоб каналізація була герметичною, всі її елементи повинні бути ретельно підігнані та з'єднані. Для досягнення цієї мети необхідно попередньо готувати деталі до з'єднання, а вже потім склеювати їх.
 3. До склеювання обов'язково перевіряється підгонка деталей. Оптимальний стан досягається при наступному умови: труба заходить в розтруб каналізаційної труби на 2/3 без проблем, а подальше з'єднання вимагає невеликих зусиль.
 4. Внутрішня поверхня труб повинна бути гладкою, а ось з'єднуються частини варто обробити до появи невеликий шорсткості, для чого використовується шліфувальна шкурка.
 5. Монтаж каналізаційних труб своїми руками передбачає використання спеціального клею. Щоб клеїти труби, можуть використовуватися різні види клею, тому необхідно знати, який з них рекомендує виробник.
 6. Безпосередньо перед склейкою деталей їх краю обезжирюються і розм'якшуються, для чого добре підходить метиленхлорид.
 7. Для нанесення клею використовується спеціальний тампон, зазвичай йде в комплекті з клеєм. Якщо його немає, то можна взяти звичайну кисть. Сама труба намазується товстим шаром клею, а внутрішня частина розтруба – невеликим.
 8. Коли клей нанесений на сполучаються поверхні, фітінг надівається на трубу. Відразу залишати деталі в такому вигляді не можна: спочатку їх потрібно утримувати так, щоб нанесені позначки знаходилися в декількох сантиметрах один від одного.
 9. Деталі провертаються, щоб позначки збіглися. При правильному з'єднанні невеликий рівний шар клею вийде з розтруба назовні.
 10. Після суміщення деталей їх треба потримати приблизно півхвилини. Після цього стик потрібно промазати клеєм, щоб повністю заповнити з'єднання. В цілому, на одну таку операцію йде не більше однієї хвилини, тому збірка каналізаційних труб своїми руками не займе багато часу.

Тонкощі встановлення пластикових труб своїми руками


Є кілька нюансів, які варто дотримуватися для того, щоб система надалі працювала правильно:

 1. Нарізка труб повинна супроводжуватися зачисткою їх країв від задирок. Щоб роботу було простіше виконати, варто взяти пилку з невеликими зубцями та широким лезом: розріз вийде зробити під прямим кутом, а кількість задир буде мінімальним.
 2. Перед тим, як зібрати каналізаційні труби, варто виконувати попередню збірку, під час якої наносяться контрольні позначки. Після цього система розбирається.
 3. При прокладці трубопроводу в стіні найчастіше використовуються металеві труби, які з'єднуються з сантехнічними приладами допомогою пластикових відрізків труб. Для з'єднання різних видів труб застосовуються муфти, які не мають розтрубів.
 4. При висвердлюванні отвори для труби стійка може ослабнути. Вирішити цю проблему можна за допомогою спеціальних накладок, які повертають стійок початкову міцність.

Фітинги для каналізації


Каналізаційна система передбачає наявність певного числа фітингів, для визначення якого необхідно точний розрахунок проєкту.

Встановлення фітингів виконується за певними правилами та має деякі особливості:

 1. Фітинги кутом 22,5, 45 і 90 градусів оснащуються розтрубами з двох сторін. Перехідні коліна зазвичай мають тільки один розтруб. Такі фітинги нерідко підключаються до звичайних фітингів, що дозволяє заощадити небагато місця: два стандартних фітинга, сполучені трубою, будуть займати більший простір (прочитайте також: "Фітинги для каналізаційних труб - види та призначення").
 2. Перехідні фітинги бажано встановлювати кінцем, не мають розтруба, у нижню сторону.
 3. 90-градусні коліна зазвичай використовуються для з'єднання вертикальних і горизонтальних відгалужень. Фітинги з кутом 45 градусів використовуються окремо і для того, і для іншого виду конструкції. Щоб забезпечити перехід вертикальної труби в горизонтальну, краще використовувати два 45-градусні фітинга. Невеликі вигини та повороти здійснюються коліном кутом 22,5 градуса.
 4. Трійники необхідно використовувати при з'єднанні двох гілок трубопроводу. Різні види трійників дають можливість підключати трубопроводи під кутом 45 або 90 градусів.
 5. 45-градусні трійники підходять для будь-яких ліній трубопроводів, а ось 90-градусні можна застосовувати тільки при з'єднанні горизонтальної гілки з вертикальною. Деякі моделі тройниковых фітингів можуть мати різні діаметри виходів.

установка каналізаційних труб у приватному будинку

Встановлення каналізаційних труб своїми руками вимагає наявності інших елементів. Наприклад, прочищувальні люки вважаються обов'язковою деталлю будь каналізації. Вони необхідні для контролю роботи системи та дозволяють очистити її в разі засмічення. Існує кілька видів люків. В якості прикладу можна навести торцевій люк, встановлений на розтруб труби. Такі люки найчастіше встановлюються на що йде вгору частина 45-градусного трійника в горизонтальній системі. Конструкція торцевого люка передбачає наявність заглушки, після зняття якої здійснюється доступ до внутрішньої частини системи.

Також важливим елементом каналізаційної системи є сифони, основна функція яких полягає у створенні гідрозатвори, що перешкоджає проникненню запаху з каналізації в житлове приміщення. Крім того, в сифонах накопичується дрібне сміття, яке потім можна без проблем видалити. Сифони зазвичай встановлюються під сантехнікою, у легкодоступних місцях.

Збірка зовнішньої каналізації


Встановлення зовнішнього трубопроводу здійснюється у заздалегідь підготовлених траншеях, причому їх глибина повинна трохи перевищувати рівень промерзання ґрунту. Крім того, необхідно обов'язково дотримуватися перепад каналізаційної труби (2-3 см на метр трубопроводу). Для з'єднання труб використовується розтрубний спосіб, а сама закладка виконується так, щоб труби не прогиналися під вагою землі. Детальніше про монтаж зовнішньої каналізації можна прочитати в статті, присвяченій цій темі.

Монтаж каналізаційних труб своїми руками - варіанти та способи

Зміст:<br> <br> 1. <a href="#1">Конструкція каналізаційної системи</a><br> 2. <a href="#2">Підготовка та монтаж каналізаційних труб</a><br> 3. <a href="#3">Тонкощі встановлення пластикових труб своїми руками</a><br> 4. <a href="#4">Фітинги для каналізації</a><br> 5. <a href="#5">Збірка зовнішньої каналізації</a><br> <br> На сьогодні ринок пропонує досить широкий асортимент труб для каналізації. Велика частина сучасних виробів виготовляється з пластику, і в цьому немає нічого дивного: цей матеріал володіє рядом позитивних якостей, який дозволяє використовувати їх в каналізаційних системах. Пластикові труби чудово витримують вплив агресивних середовищ, що дуже важливо при роботі з побутовими стоками. <p> <img width="566" alt="монтаж каналізаційних труб своїми руками" src="/upload/medialibrary/602/60226e7c9b00e104517ee02cb6f6b5d0.jpg" height="366" title="монтаж каналізаційних труб своїми руками"> </p> Також такі труби мають невелику вагу, тому монтаж каналізаційних труб своїми руками стає цілком можливим, і спецтехніка не потрібно. До того ж, труби із пластику мають гладку внутрішню поверхню, що істотно знижує ризик їх засмічення і швидкого зносу, оскільки твердим речовинам набагато складніше затримуватись у них.<br> <br> <blockquote> Важливим перевагам, яке підкреслює всі описані вище, є низька вартість пластикових труб, тому вони оптимально підходять для каналізаційної системи. </blockquote> <br> Незважаючи на всі переваги пластикових труб, їх установці все ж варто приділяти належну увагу, оскільки неправильний монтаж каналізаційних труб своїми руками може звести всі плюси такої каналізації на немає. Причина виникнення проблем може критися в різних аспектах: наприклад, якщо труби не були підготовлені до встановлення, або сам процес монтажу був неякісним.<br> <br> У багатоквартирних будинках до цих нюансів можна ставитися дещо простіше, оскільки діаметр труб у них більше, що нівелює незначні помилки монтажу. У багатоквартирних будинках іноді виконується <a href="/pipes/zaglushka-na-kanalizacijnu-trubu-borzhnikiv-_-yak-yiyi-vstanovlyuyut-yak-pribrati-samostijno.html">встановлення заглушки на каналізацію боржникам</a>, за несплату послуг. З приватними будинками ситуація дещо важче: один неправильний вигин може призвести до регулярних засорениям в цьому місці, або навіть стати причиною повної паралізації каналізаційної системи. Про те, як правильно монтувати каналізаційні труби, і піде мова в цій статті. <h2><a name="1"></a>Конструкція каналізаційної системи</h2> <br> Засмічення з'являються в системі каналізації дуже часто. Витоки цієї проблеми лежать не тільки в неправильній експлуатації конструкції, хоча таке явище теж є: нерідко каналізація сприймається мешканцями як ще одне місце, в яке можна скидати сміття. <p> <img width="622" alt="установка каналізаційних труб своїми руками" src="/upload/medialibrary/30d/30d68768bb78b46ec45d28825682029a.jpg" height="394" title="установка каналізаційних труб своїми руками"> </p> Основна причина засмічення трубопроводів виникає через монтажних помилок. По-перше, нерідко для облаштування системи використовуються шорсткі труби, в яких засмічення виникають набагато частіше через нашарування відходів на поверхню. По-друге, проєкт каналізаційної системи найчастіше виконується неграмотно, а от монтаж каналізаційних труб у приватному будинку виконується вірно. У результаті виходить якісно зібрана непрацездатна система, в якій засмічення з'являється через великих кутів поворотів, вигинів або уступів.<br> <br> Всі ці нюанси повинні враховуватися, коли планується встановлення каналізаційних труб у приватному будинку. Знову ж таки, свій вибір найкраще зупинити на пластикових деталях, оскільки їх обробка здійснюється дуже легко і без використання складних пристосувань. При необхідності можна навіть нарізати труби, що дозволить підігнати їх під належний розмір.<br> <br> Труби ріжуться наступними методами:<br> <br> <ol> <li>Для різання великого обсягу труб на вільному просторі найкраще використовувати відрізний верстат, в результаті використання якого краю труб виходять дуже чистими.</li> <li>Пластикові труби можна різати та спеціальної пилкою – результат виходить досить якісним. До того ж, такий спосіб є дуже зручним, що також позитивним чином позначається на роботі.</li> <li>В домашніх умовах різання труб виконується звичайною ножівкою по металу: через невеликих зубів кількість задирок буде мінімальним, але обрізати трубу рівно буде важко, тому їй може знадобитися додаткова обробка.</li> </ol> <br> У будь-якому випадку, різання труб вимагає наявності вільного місця, і при його відсутності доводиться користуватися іншими методами. Наприклад, в обмеженому, замкнутому просторі обрізка труби виконується тонким тросом, на кінцях якого є ручки. Це пристосування простягається навколо труби, розташовується під прямим кутом до неї, після чого тросом пластик перетирається. Звичайно, розпиляти трубу перпендикулярно в такому випадку проблематично, але спробувати все ж варто, інакше монтаж вийде недостатньо якісним.<br> <br> <blockquote> При нарізці труб завжди виникають задирки. Це нормальне явище, але тільки не при роботі каналізаційної системи: правильний монтаж каналізаційних труб не може виконуватися з задирками, і їх потрібно видаляти, щоб стирчать шматки пластику надалі не заважали стоків просуватися по трубі. До того ж, знаходяться зовні задирки не дадуть створити надійне і герметичне з'єднання. </blockquote> <br> Для видалення задирок використовується звичайний ніж: зовні вони просто соскабливаются, а на внутрішній поверхні необхідно виконувати цю роботу дуже прискіпливо, адже від якості очищення буде залежати функціональність каналізації.<br> <h2><a name="2"></a>Підготовка та монтаж каналізаційних труб</h2> <br> Етап підготовки включає в себе підгонку всіх деталей майбутньої каналізації по габаритах і з'єднанням. Також необхідно перевірити, наскільки точно вийде дотримуватися всі кути та нахили, зазначені в проєкті каналізаційної системи: цього вимагають правила монтажу каналізаційних труб. <p> <img width="622" alt="збірка каналізаційних труб своїми руками" src="/upload/medialibrary/419/419d53c4a3617d17732291d747119d62.jpg" height="422" title="збірка каналізаційних труб своїми руками"> </p> Монтаж труб каналізації своїми руками виконується за наступним алгоритмом:<br> <br> <ol> <li>Насамперед необхідно зробити позначки, що вказують на розташування кожного елемента трубопроводу. Для цього потрібно маркер.</li> <li>Щоб каналізація була герметичною, всі її елементи повинні бути ретельно підігнані та з'єднані. Для досягнення цієї мети необхідно попередньо готувати деталі до з'єднання, а вже потім склеювати їх.</li> <li>До склеювання обов'язково перевіряється підгонка деталей. Оптимальний стан досягається при наступному умови: труба заходить в <a href="/pipes/roztrub-kanalizacijnoyi-trubi-_-vidi-i-sposobi-stikuvannya.html">розтруб каналізаційної труби</a> на 2/3 без проблем, а подальше з'єднання вимагає невеликих зусиль.</li> <li>Внутрішня поверхня труб повинна бути гладкою, а ось з'єднуються частини варто обробити до появи невеликий шорсткості, для чого використовується шліфувальна шкурка.</li> <li>Монтаж каналізаційних труб своїми руками передбачає використання спеціального клею. Щоб клеїти труби, можуть використовуватися різні види клею, тому необхідно знати, який з них рекомендує виробник.</li> <li>Безпосередньо перед склейкою деталей їх краю обезжирюються і розм'якшуються, для чого добре підходить метиленхлорид.</li> <li>Для нанесення клею використовується спеціальний тампон, зазвичай йде в комплекті з клеєм. Якщо його немає, то можна взяти звичайну кисть. Сама труба намазується товстим шаром клею, а внутрішня частина розтруба – невеликим.</li> <li>Коли клей нанесений на сполучаються поверхні, фітінг надівається на трубу. Відразу залишати деталі в такому вигляді не можна: спочатку їх потрібно утримувати так, щоб нанесені позначки знаходилися в декількох сантиметрах один від одного.</li> <li>Деталі провертаються, щоб позначки збіглися. При правильному з'єднанні невеликий рівний шар клею вийде з розтруба назовні.</li> <li>Після суміщення деталей їх треба потримати приблизно півхвилини. Після цього стик потрібно промазати клеєм, щоб повністю заповнити з'єднання. В цілому, на одну таку операцію йде не більше однієї хвилини, тому збірка каналізаційних труб своїми руками не займе багато часу.</li> </ol> <h2><a name="3"></a>Тонкощі встановлення пластикових труб своїми руками</h2> <br> Є кілька нюансів, які варто дотримуватися для того, щоб система надалі працювала правильно:<br> <br> <ol> <li>Нарізка труб повинна супроводжуватися зачисткою їх країв від задирок. Щоб роботу було простіше виконати, варто взяти пилку з невеликими зубцями та широким лезом: розріз вийде зробити під прямим кутом, а кількість задир буде мінімальним.</li> <li>Перед тим, як зібрати каналізаційні труби, варто виконувати попередню збірку, під час якої наносяться контрольні позначки. Після цього система розбирається.</li> <li>При прокладці трубопроводу в стіні найчастіше використовуються металеві труби, які з'єднуються з сантехнічними приладами допомогою пластикових відрізків труб. Для з'єднання різних видів труб застосовуються муфти, які не мають розтрубів.</li> <li>При висвердлюванні отвори для труби стійка може ослабнути. Вирішити цю проблему можна за допомогою спеціальних накладок, які повертають стійок початкову міцність.</li> </ol> <h2><a name="4"></a>Фітинги для каналізації</h2> <br> Каналізаційна система передбачає наявність певного числа фітингів, для визначення якого необхідно точний розрахунок проєкту.<br> <br> Встановлення фітингів виконується за певними правилами та має деякі особливості:<br> <br> <ol> <li>Фітинги кутом 22,5, 45 і 90 градусів оснащуються розтрубами з двох сторін. Перехідні коліна зазвичай мають тільки один розтруб. Такі фітинги нерідко підключаються до звичайних фітингів, що дозволяє заощадити небагато місця: два стандартних фітинга, сполучені трубою, будуть займати більший простір (прочитайте також: "<a href="/pipes/fitingi-dlya-kanalizacijnih-trub-_-vidi-i-priznachennya.html">Фітинги для каналізаційних труб - види та призначення</a>").</li> <li>Перехідні фітинги бажано встановлювати кінцем, не мають розтруба, у нижню сторону.</li> <li>90-градусні коліна зазвичай використовуються для з'єднання вертикальних і горизонтальних відгалужень. Фітинги з кутом 45 градусів використовуються окремо і для того, і для іншого виду конструкції. Щоб забезпечити перехід вертикальної труби в горизонтальну, краще використовувати два 45-градусні фітинга. Невеликі вигини та повороти здійснюються коліном кутом 22,5 градуса.</li> <li>Трійники необхідно використовувати при з'єднанні двох гілок трубопроводу. Різні види трійників дають можливість підключати трубопроводи під кутом 45 або 90 градусів.</li> <li>45-градусні трійники підходять для будь-яких ліній трубопроводів, а ось 90-градусні можна застосовувати тільки при з'єднанні горизонтальної гілки з вертикальною. Деякі моделі тройниковых фітингів можуть мати різні діаметри виходів.</li> </ol> <p> <img width="622" alt="установка каналізаційних труб у приватному будинку" src="/upload/medialibrary/2c2/2c208f84aa598c2a73a53d1077740295.jpg" height="495" title="установка каналізаційних труб у приватному будинку"> </p> Встановлення каналізаційних труб своїми руками вимагає наявності інших елементів. Наприклад, прочищувальні люки вважаються обов'язковою деталлю будь каналізації. Вони необхідні для контролю роботи системи та дозволяють очистити її в разі засмічення. Існує кілька видів люків. В якості прикладу можна навести торцевій люк, встановлений на розтруб труби. Такі люки найчастіше встановлюються на що йде вгору частина 45-градусного трійника в горизонтальній системі. Конструкція торцевого люка передбачає наявність заглушки, після зняття якої здійснюється доступ до внутрішньої частини системи.<br> <br> Також важливим елементом каналізаційної системи є сифони, основна функція яких полягає у створенні гідрозатвори, що перешкоджає проникненню запаху з каналізації в житлове приміщення. Крім того, в сифонах накопичується дрібне сміття, яке потім можна без проблем видалити. Сифони зазвичай встановлюються під сантехнікою, у легкодоступних місцях. <h2><a name="5"></a>Збірка зовнішньої каналізації</h2> <br> Встановлення зовнішнього трубопроводу здійснюється у заздалегідь підготовлених траншеях, причому їх глибина повинна трохи перевищувати рівень промерзання ґрунту. Крім того, необхідно обов'язково дотримуватися перепад каналізаційної труби (2-3 см на метр трубопроводу). Для з'єднання труб використовується розтрубний спосіб, а сама закладка виконується так, щоб труби не прогиналися під вагою землі. Детальніше про монтаж зовнішньої каналізації можна прочитати в статті, присвяченій цій темі. <div align="center"> <div class="video-wrapper"> <div class="video-responsive"> <iframe title="" width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/QG3QNM9BESc?feature=oembed" frameborder="0" allowfullscreen=""> </iframe> </div> </div> </div> <div align="center"> <div class="video-wrapper"> <div class="video-responsive"> <iframe title="" width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/S4fOYedAruE?feature=oembed" frameborder="0" allowfullscreen=""> </iframe> </div> </div> </div> <br>