SewerageMastak

Труби

Прокладка каналізаційних труб своїми руками в приватному будинку Прокладка каналізаційних труб своїми руками в приватному будинку
У будівництві каналізаційної системи одну з найважливіших ролей відіграє прокладка труб каналізації в приватному будинку. При правильному виконанні цього етапу можна буде говорити про якісну роботу системи протягом довгого часу.

Матеріал каналізаційних труб - які бувають, які краще Матеріал каналізаційних труб - які бувають, які краще
Каналізаційні труби є невід'ємним елементом будь-якої системи каналізації, і їх роль у функціонуванні систем не можна недооцінювати. Труби використовуються для каналізації з дуже давніх часів, але і на сьогодні ситуація не сильно змінилася.

Укладання каналізаційних труб у приватному будинку своїми руками Укладання каналізаційних труб у приватному будинку своїми руками
При облаштуванні каналізації своїми руками необхідно знати, як укласти каналізаційні труби, оскільки вони є обов'язковим елементом будь-якої системи. Нічого складного в цьому немає, і досить буде знань про основні аспекти цього процесу.

Монтаж каналізаційних труб своїми руками - варіанти та способи Монтаж каналізаційних труб своїми руками - варіанти та способи
На сьогодні ринок пропонує досить широкий асортимент труб для каналізації. Велика частина сучасних виробів виготовляється з пластику, і в цьому немає нічого дивного: даний матеріал має низку позитивних якостей, який дозволяє використовувати їх в каналізаційних системах.

Кріплення каналізаційних труб до стіни - технологія за правилами Кріплення каналізаційних труб до стіни - технологія за правилами
Щоб каналізація працювала нормально, а при її експлуатації не виникали різного роду проблеми, необхідно якісно виконувати кріплення каналізаційних труб до стіни. При відкритому прокладанні використовуються хомути, які дають можливість фіксувати частини конструкції відповідно до проєкту.

Діаметр каналізаційної труби для приватного будинку - які бувають, який вибрати Діаметр каналізаційної труби для приватного будинку - які бувають, який вибрати
При будівництві приватного будинку або капітальному ремонті квартири обов'язково виникає питання, пов'язане з облаштуванням каналізаційної системи. Звичайно, при цьому з'являються і додаткові проблеми, наприклад, вибір відповідного матеріалу і створення якісного проєкту.

Як закрити каналізаційні труби в туалеті та ванній - варіанти та способи Як закрити каналізаційні труби в туалеті та ванній - варіанти та способи
При будівництві житлового будинку або капітальному ремонті у квартирі, завжди з'являються роботи, так чи інакше пов'язані з установкою каналізаційних труб. І нерідко після їх встановлення виникає питання про те, як закрити каналізаційні труби в туалеті. Про те, як заховати каналізаційну трубу в туалеті, і піде мова в цій статті.

Пластикові труби для каналізації - види та розміри Пластикові труби для каналізації - види та розміри
В останнє десятиліття пластикові труби для каналізації стали використовувати повсюдно. Причина такої їх популярності полягає в наявності переваг цих виробів при незначній кількості недоліків.

Ремонт чавунних труб каналізації - способи та варіанти Ремонт чавунних труб каналізації - способи та варіанти
В даний час при спорудженні каналізації зазвичай використовують пластикові труби, так як вони мають найоптимальніші характеристики. Але багато років в нашій країні встановлювали чавунні вироби, яких до сих пір є широко поширеними. З огляду на те, що за цей період часу вони застаріли та встигли піддатися руйнуванням, все частіше виникає питання, Як закрити тріщину в чавунній каналізаційній трубі.

Як з'єднати каналізаційні пластикові труби - вибираємо спосіб Як з'єднати каналізаційні пластикові труби - вибираємо спосіб
Пластикові труби виготовляють з термопластичних матеріалів, а ті в свою чергу являють собою композиції, до складу яких входить поліетилен, полівінілхлорид (ПВХ), полібутилен або поліпропілен.

Фітинги для каналізаційних труб - види та призначення Фітинги для каналізаційних труб - види та призначення
Полімерні каналізаційні труби та фітинги стійкі до багатьох агресивних середовищ, відрізняються простотою монтажу, легкістю і довговічністю.

Звукоізоляція труб каналізації у квартирі своїми руками Звукоізоляція труб каналізації у квартирі своїми руками
Після того, як при облаштуванні каналізації у квартирі стали використовуватися пластикові труби, стала актуальною проблема з їх звукоізоляцією. Раніше в основному встановлювали чавунні вироби, які шуміли тільки тоді, коли були новими, а потім не видавали ніяких звуків, навіть в приміщеннях на першому поверсі.

Шумоізоляція каналізаційного стояка своїми руками Шумоізоляція каналізаційного стояка своїми руками
Багатьом власникам квартир в багатоповерхових будинках доводиться стикатися з такою проблемою, як Шумоізоляція каналізаційного стояка. Причина в тому, що гучні звуки падаючої води в трубах не сприяють комфортному проживанню і порушують психологічну атмосферу в будинку.

Як з'єднати чавунну каналізаційну трубу з пластиковою - варіанти та приклади Як з'єднати чавунну каналізаційну трубу з пластиковою - варіанти та приклади
Коли необхідна заміна чавунних каналізаційних труб на пластикові вироби, багатьох власників житла цікавить, як повинна проводиться така робота. За твердженням фахівців, подібне з'єднання можна виконати з використанням прес-фітинга або за допомогою одного з чотирьох способів простий стикування без нього.

Заглушка на каналізаційну трубу боржників - як її встановлюють, як прибрати самостійно Заглушка на каналізаційну трубу боржників - як її встановлюють, як прибрати самостійно
Одним з досить неприємних способів є встановлення заглушки на каналізаційну трубу. Втім, власники квартир нерідко знаходять шляхи вирішення подібних проблем. Про каналізаційних заглушках і піде мова в цій статті.

Як усунути протікання каналізації - чим закрити трубу Як усунути протікання каналізації - чим закрити трубу
При виникненні проблем необхідно відштовхуватися в першу чергу від матеріалу, з якого виготовлена труба. Про те, як усунути протікання в каналізаційній трубі, піде мова в цій статті.

Каналізаційний стояк у багатоповерховому будинку - влаштування і варіанти заміни Каналізаційний стояк у багатоповерховому будинку - влаштування і варіанти заміни
Система каналізації є важливим елементом будь-якого багатоповерхового будинку, тому всі її елементи повинні встановлюватися надійно і якісно. Каналізаційний стояк в багатоповерховому будинку найкраще монтувати, вдаючись до допомоги фахівців. Втім, самостійно встановити стояк теж можливо, але для цього необхідно запастися знаннями та придбати деякий досвід в будівництві.

З'єднання труб каналізації - як з'єднати своїми руками З'єднання труб каналізації - як з'єднати своїми руками
Раніше все було складніше, тому що для монтажу каналізації застосовувалися чавунні труби, вага яких істотно ускладнював весь процес. Але зараз більшість домовласників переходить на пластикові труби, які випускаються за певними стандартами, мають високу якість і легко встановлюються.

Герметик для труб каналізації - чим і як краще загерметизувати Герметик для труб каналізації - чим і як краще загерметизувати
Надійність каналізаційної системи-це якість, про який можна говорити тільки в тих випадках, коли конструкція не протікає. Необхідність герметизації не варто навіть обговорювати-вона потрібна, і каналізація повинна збиратися з таким розрахунком, щоб нічого не протікало.

Розтруб каналізаційної труби - види та способи стикування Розтруб каналізаційної труби - види та способи стикування
При облаштуванні каналізаційних систем активно використовуються чавунні елементи. Водопровідні труби відносять до категорії водопроводу, а водостічні та призначені для каналізації – каналізаційними.

Робимо утеплення каналізаційної труби в ґрунті правильно Робимо утеплення каналізаційної труби в ґрунті правильно
Устаткування каналізаційної системи-один з найважливіших видів роботи з облаштування заміського будинку. При цьому велике значення тут відіграє не тільки особливості конструкції тієї чи іншої системи, але і порядок виконання заходів по її монтажу.

На яку глибину закопувати каналізаційну трубу в ґрунт На яку глибину закопувати каналізаційну трубу в ґрунт
Жителі сучасних заміських будинків прагнуть створити в них умови, максимально наближені до міських, що просто неможливо без автономної каналізації – її приклад можна побачити на фото. При облаштуванні систем водовідведення часто виникає питання про те, на яку глибину закопувати каналізаційну трубу.

Врізка в каналізацію, як зробити правильно Врізка в каналізацію, як зробити правильно
Щоб підключити до наявної каналізаційної системи ще один трубопровід, можна скористатися різними методами. Врізка в каналізацію буде виконуватися по-різному, в залежності від деяких факторів, які будуть розглядатися в даній статті.

Заміна стояка каналізації у квартирі, як замінити правильно Заміна стояка каналізації у квартирі, як замінити правильно
У старих багатоквартирних будинках для облаштування системи каналізації завжди використовувалися чавунні труби. Основною проблемою такого трубопроводу була необхідність регулярного ремонту, оскільки конструкція при активному використанні швидко приходила в непридатність. До того ж, Заміна каналізаційного стояка в багатоквартирному будинку здійснювалася і при капітальному ремонті.

Як утеплити каналізаційну трубу, які матеріали та способи використовувати Як утеплити каналізаційну трубу, які матеріали та способи використовувати
В процесі монтажу септика багато господарів часто задаються питанням щодо того, як утеплити каналізаційну трубу на вулиці, оскільки в тих регіонах, де температури в холодну пору року опускаються до дуже низьких показників, ця проблема стоїть особливо гостро.

Фанова труба – що це, призначення та різновиди Фанова труба – що це, призначення та різновиди
Фанова труба-це невід'ємний елемент будь-якого трубопроводу, в якому відсутня натиск. З огляду на широке поширення таких систем, фанові труби використовуються практично повсюдно. У даній статті будуть розглянуті основні аспекти застосування цих деталей.